15 June 2013

"МУЗИКА ЗАРАДИ ЖИТТЯ".

Благодійний концерт

Сьогодні у Львівській Обласній філармонії відбувся Благодійний концерт "МУЗИКА ЗАРАДИ ЖИТТЯ". в рамках марафону "ПОДАРУЙ ДИТИНІ НАДІЮ". Збір коштів від концерту відбувався для потреб Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру з ціллю придбати реанімобіль.
Учасниками концерту були Львівський камерний оркестр "Академія" керівники: нар.артист України, професор Артур Микитка, художній керівник - Герой України, Народний артист України, професор, композитор - Мирослав Скорик. Солісти Пилатюк Назар, Заціха Василь, Бура Марта та Анна (клас Народного артиста України, професора, Члена Кореспондента АМУкраїни, Ректора Львівської національної Музичної академії ім. М. Лисенка - Ігора Пилатюка.
Варто зазначити, що цей концерт був Прекрасний у всіх його проявах. По-Перше на сьогоднішньому концерті (окрім блискучої гри на скрипці) - дебютував в якості диригента - Назарій Пилатюк (клас професора І. Юзюка). Під батутою молодого та перспективного диригента Назарія Пилатюка, ми змогли насолодитись чудовими творами В-А. Моцарта та Й.С. Баха у виконанні Анни та Марти Бури. У Другому ж відділі публіка насолодилась грою Назарія Пилатюка та Василя Заціхи. Ми почули у їх виконанні твори А. П"яццоли та М. Скорика. Окрім чудової гри, шанувальники отримали шалене задоволення від Чудової атмосфери, музики. Отож, хочеться подякувати Всім організаторам, Камерному оркестру "Академія" на чолі із керівниками, солістам за Прекрасний концерт. Побажати Успіхів у всіх напрямах, та робити такі проекти як умога частіше, бо вони необхідні!!!

 

Comments

Log in to post a comment